لطفاً منتظر بمانید ...

کاربرد های پیامک

موارد استفاده از پیامک در شغل، صنف و حرفه شما

کاربرد اس ام اس در بیمه

چهارشنبه 6 اسفند 1393

در دفاتر رسمی و نمایندگی های بیمه می توان از هوشمند سازی و پاسخ گوی خودکار استفاده کرد. با استفاده از پیامک می توانید دفتر بیمه خود را مجهز به امکانات زیر نمایید: – ارسال پیامک در مورد امتیازات شرکت بیمه ای ( تخفیفات و موارد تعریف شده ) – اعلام سررسید بیمه مشتری با ارسال یک پیامک – اطلاع رسانی به مشتریان در مواقع اتمام دوره بیمه و تمدید آن – اطلاع رسانی به مشتریان و متقاضیان در مورد خدمات جدید بیمه ای – آگاهی مشتریان از وضعیت بیمه خود در هر لحظه از شبانه روز فقط با ارسال …

ادامه مطلب

کاربرد اس ام اس در آژانس مسافرتی

سه شنبه 5 اسفند 1393

یکی از ساده ترین راهکارهای وفادارسازی مشتریان ارسال پیامک در طول دوره ارائه خدمت به وی و پس از آن است. در یک آژانس مسافرتی مشتریان وفادار هستند که با حضور خود یا تشویق دیگران تورها را پر می کنند. برخی از کاربرد پیامک که در این زمینه به کمک شما می آید به شکل زیر است.

ادامه مطلب

کاربرد اس ام اس در نشریه و مطبوعات

دوشنبه 4 اسفند 1393

خوانندگان هر نشریه علاقه خاصی به ارتباط با مسئولان و نویسندگان آن و ابراز نظرات و دیدگاه های خود دارند اما راهکارهای ارتباطی قدیمی نظیر مکاتبه و ایمیل در عین سابقه مثبتی که دارند، برای افراد پرمشغله جامعه امروزی کاربردی نیستند. سرویس پیامک راهکاری مناسب و کاربردی برای هر نشریه،مجله و روزنامه است که ضمن برقرار نمودن ارتباط مستقیم بین خوانندگان و نشریه مورد علاقه آن ها، پتانسیل کسب درآمد و ایجاد خدمات ارزش افزوده را با استفاده از کاربرد اس ام اس در نشریه و مطبوعاتایجاد نماید.

ادامه مطلب

کاربرد اس ام اس در مدارس

یکشنبه 3 اسفند 1393

در برخی نهادها مثل مدارس که مشکل جوابگو نبودن سرانه وجود دارد اهمیت صرفه جویی دو چندان می شود. در یک مدرسه می توان پیامک را جایگزین بسیاری از فرآیندهای پر هزینه کاغذی نمود. حتی ارسال ریز نمرات از طریق پیامک می تواند از نمونه های کاربرد اس ام اس در مدارس و آموزشگاه ها باشد.

ادامه مطلب

کاربرد اس ام اس در صنعت

شنبه 2 اسفند 1393

در کارگاه ها و کارخانه های صنعتی موضوع مهم انگیزش کارکنان است. علاوه بر انگیزه های ارتقاء شغلی و افزایش دستمزدها موارد دیگری با قابلیت انگیزش بالا وجود دارند. محیط کار شاداب، توجه به نظرات و علایق کارکنان، فعالیت های جمعی خارج از محیط کار و حمایت معنوی از خانواده های کارکنان قدرت انگیزشی قابل توجهی دارند. ارسال اس ام اس به کارکنان و حتی خانواده های آن ها همچنین برگزاری نظرسنجی پیامکی و مسابقه پیامکی، راهکارهایی مناسب و اقتصادی برای انگیزش هستند.

ادامه مطلب

کاربرد اس ام اس در فروشگاه

چهارشنبه 29 بهمن 1393

در بازار امروز موفقیت در فروش بستگی به جلب اعتماد و کسب رضایت مشتری دارد. پیام کوتاه تأثیرگذارترین ابزار برای بالا بردن میزان فروش از طریق حفظ مشتریان قبلی است. اگر صاحب یک فروشگاه هستید در هنگام ثبت سفارش شماره همراه مشتری خود را دریافت کنید تا بتوانید از امکانات پنل اس ام اس برای فروش بهتر استفاده نمایید.

ادامه مطلب